budismiinstituut.info -- Budismi Instituudi teated

 

budismiinstituut.info listi info

See info-list on mõeldud neile, kes soovivad e-kirjadena saada B I tegevusega seotud jooksvat infot - lektooriumid, loengud, üritused ning muud tähtsamad uudised.

NB! Budismi Instituut saadab informatsiooni ainult selle listi kaudu ja ainult nendele, kes selle listiga liituvad.

Selle lehe kaudu on teil endal võimalik määratleda, kuidas ja millal te neid kirju saate. Saate ise listiga liituda, sellest lahkuda, kirjade saamist ajutiselt peatada (näiteks puhkuse ajaks) ja ka määratleda saabuvate kirjade formaati.

Listiga liitunud saavad oma tähtsamaid B I tegevusega seotud mõtteid või budismiteemalisi uudiseid saata teistele BI infolisti liikmetele (palume eelnevalt mõelda nende teadete sisu üle). Kirjale lisatud manuste maht ei tohi ületada 2MB.
Oma teated saatke aadressile budismiinstituut.info@lists.eenet.ee või teated@budismiinstituut.ee . Kui listi toimetajad-moderaatorid on teie e-kirja üle vaadanud, siis edastatakse sobivad teated ka kõigile teistele listi liikmetele.

budismiinstituut.info arhiiv. (Aktiivne arhiiv on nähtav ainult listi liikmetele.)

budismiinstituut.info kasutamine
Listi kirjutamiseks on aadress budismiinstituut.info@lists.eenet.ee.

Listi saab tellida ja tellimuse profiili muuta allpool

budismiinstituut.info listi tellimine

budismiinstituut.info tellimiseks täitke järgnev vorm Seejärel peate oma tellimuse soovi meili teel kinnitama et vältida seda et keegi teine teie aadressile listi tellib. Kui olete sellele kinnitusele vastanud siis edastakse tellimuse soov listi moderaatorile läbivaatuseks ja otsustamiseks. Moderaatori otsusest saate teada meili teel. See on ka peidetud list; ainult listi omanik saab listi liikmete nimekirja vaadata.

  E-posti aadress:  
  Nimi (võib ka tühjaks jätta):  
  Allpool olevasse vormi saab sisestada parooli. See pole just üleliia turvaline, kuid peaks ära hoidma selle, et keegi teine teie tellimust muutma pääseb. Ärge sisestage parooli, mida mujal kasutate, sest see parool saadetakse teile meiliga.

  Kui te parooli ei sisesta, siis genereeritakse see automaatselt ning saadetakse teile niipea, kui olete oma tellimuse kinnitanud. Hiljem on võimalik tellida automaatne parooli meeldetuletus. Kord kuus meilitakse sulle sinu parool.
  Parool:  
  Parool uuesti:  
  Kasutajaliidese keel?  
  Kirju saadetakse kokkuvõtetena Ei Jah
budismiinstituut.info tellijad
(liikmete nimekirja nähtav ainult listi omanikele.)

Sisesta omaniku aadress ja parool listi liikmete nimekirja nägemiseks:

Omaniku aadress: Parool:   

budismiinstituut.info tellimuse lõpetamiseks, parooli meelde tuletamiseks või tellimuse profiili muutmiseks sisesta oma tellimuse aadress

Kui jätad selle välja tühjaks, siis küsitakse sinult su meiliaadressi


Listi budismiinstituut.info omanik on jrp at online.ee
budismiinstituut.info administreerimine (vajab autoriseerimist)
Listid serveris lists.eenet.ee

Delivered by Mailman
version 2.1.20
Python Powered Powered by FreeBSD